Velká cena cestovního ruchu 2015/2016

Nejlepší cestovní kancelář

9. ročník soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNER KATEGORIE
NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ Invia.cz

Vítejte na hlasovacím portálu soutěže Velká cena cestovního ruchu 2015/2016. Zde máte možnost hlasovat pro svou oblíbenou cestovní kancelář v soutěžní kategorii Nejlepší cestovní kancelář.

Znáte cestovní kancelář, se kterou máte dobré zkušenosti a jste spokojeni s jejím zákaznickým přístupem?

Líbí se vám katalog některé cestovní kanceláře a nacházíte v něm potřebné informace?

Má vaše cestovní kancelář zajímavou a pestrou nabídku?

A co webové stránky – jsou aktuální, přehledné a intuitivní?

UŽ VÍTE, KTERÁ CESTOVNÍ KANCELÁŘ JE VAŠÍM FAVORITEM? DEJTE JÍ SVŮJ HLAS!

Svým hlasem nejen oceníte svou oblíbenou cestovní kancelář, ale navíc můžete

VYHRÁT RELAXAČNÍ POBYT

 

Výherce o jeho výhře budeme informovat na e-mail uvedený v hlasovacím formuláři do 31. ledna 2016. V případě, že výherce nebude zastižen do jednoho týdne nebo e-mail nebude funkční, bude vylosován náhradník.

Které subjekty jsou v soutěži zařazeny?

Do této kategorie jsou zařazeny všechny cestovní kanceláře podnikající ve výjezdovém a domácím cestovním ruchu v České republice. Podmínkou pro zařazení do soutěže je platné pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v cestovním ruchu. Pokud cestovní kancelář v průběhu konání soutěže ukončí svou činnost, bude z hlasování vyřazena.
Další informace o soutěži Velká cena cestovního ruchu 2015/2016 získáte zde.

Pravidla hlasování

  1. Ze seznamu cestovních kanceláří vyberte jednu, které dáte svůj hlas. V případě, že cestovní kancelář, pro kterou chcete hlasovat, není uvedena v seznamu, napište na email vccr(zavináč)cot.cz.
  2. Vložte svůj e-mail, na který vám přijde potvrzení o hlasování. Link uvedený v emailu je nutné potvrdit kliknutím a tím se váš hlas zařadí do součtu hlasů. Z jedné IP adresy je možné hlasovat pouze jednou.
  3. Odesláním formuláře poskytuje hlasující společnostem C.O.T. media s.r.o. a Veletrhy Brno a.s. souhlas se zpracováním poskytnutých údajů v rámci soutěže a k jejím marketingovým účelům.
  4. Do slosování budou zařazeny všechny potvrzené hlasy, neboli všechny e-maily, ze kterých přijde potvrzení o hlasování (dle bodu 2. těchto pravidel).
  5. Hlasování v soutěžní kategorii Nejlepší cestovní kancelář probíhá do 30. listopadu 2015.
  6. Výsledky hlasování budou zveřejněny nejpozději do 25. ledna 2016.

Hlasování již bylo ukončeno.